Menu

Niedziela, 17 czerwca 2018 r.

9.00 † Zofia, Jan, Cecylia, Józef, †† ze Stępniaków, Dominik, Marianna Beda, Jan Gil

9.00 † Marianna Gorzym (1 r.)

10.30 Dz-błag. w int. Andrzeja i Barbary Usarek z racji 12 r. ślubu

10.30 Dz-błag. w int. Marii i Dariusza z racji 25 r. ślubu

10.30 Dz-błag. na zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu Sióstr Salezjanek

16.00 Dz-błag. w int. ks. Tadeusza Szaniawskiego z racji 45 r. święceń kapłańskich

16.00 † Piotr Nakonieczny (2 r.)

 

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r.

7.00 † Anastazja Ryłko (30 dz.) - of. uczestników pogrzebu (1 z 2)

7.00 /poza par./ Za parafian

7.30 † Stanisław Kowalczuk - of. uczestników pogrzebu (2 z 2)

7.30 † Danuta Malesa - of. uczestników pogrzebu (2 z 6)

7.30 † Ryszard Rozwadowski 

17.00 † Józef Stefaniak (5 r.)

 

Wtorek, 19 czerwca 2018 r.       

7.00 † Danuta Gagoś - of. uczestników pogrzebu (3 z 5)

7.30 Dz-błag. w 20 r. ślubu Tomasza i Marii Wdowiaków

7.30 † Jan Staniak - of. uczestników pogrzebu (2 z 3)

7.30 † Teresa Leszek - of. przyjaciół córki Klaudii

17.00 † Zofia, Tadeusz, Franciszek Misztal, Artur, Tadeusz Bronisz, Czesław Michałek (r.)

 

Środa, 20 czerwca 2018 r.

7.00 † Czesław Kowalczyk

7.00 † Anastazja Ryłko - of. przyjaciółek wnuczki Magdaleny

7.30 †† ze Stasiaków i Wesołowskich

7.30 † Teresa Leszek – of. R. Kucharzyków

7.30 † Zbigniew Rozwadowski - of. uczestników pogrzebu (3 z 11)

17.00 † Krystyna Wankiewicz ( 3 r.), Bolesław Wankiewicz

 

Czwartek, 21 czerwca 2018 r.

7.00 † Za dusze w czyśćcu cierpiące

7.30 † Józef Wójcik (1 r.)

7.30 † Bolesław Saba (16 r.)

7.30 † Krystyna Piotrowska (ur.)

15.00 Zakończenie roku szkolnego dla klas III gimnazjum

17.00 † Józef Suski, †† z Suskich i Sobczyńskich

 

Piątek, 22 czerwca 2018 r.

7.00 † Stanisław Sim

7.00 † Regina Staniak - of. Jana i Teresy Bogutów z Gutanowa

7.30 † Henryk i  Otylia Zamorscy, Antoni i Marianna Zmora, Antoni i Władysława Pieróg

7.30 † Jan Kubis

9.00 Zakończenie roku szkolnego

17.00 † Józef Mirosław

 

Sobota, 23 czerwca 2018 r.

7.00 † Cecylia Pikul (7 r.), Stanisław, Zenon, Eugeniusz, Czesław, †† z Pikulów

7.30 Dz-błag. w 50 r. ślubu Lucyny i Czesława Pasternaków

7.30 † Zofia, Jan Stypuła, Maria, Józef, Tadeusz, Stanisław Rejmak

13.00 ślub: Sylwia Wiśniewska i Kamil Rozdzialik

14.00 ślub: Kinga Hojarczyk i Maciej Baranowski

15.00 ślub: Iwona Chyła i Sebastian Tarka

16.00 ślub: Jarosław Iwan i Patrycja Blajerska

17.00 † Genowefa (r.), Aleksander, Andrzej, †† z Gawronów, Wiktoria, Piotr, Jan Antoniak

 

Niedziela, 24 czerwca 2018 r. – Urocz. Narodzenia św. Jana Chrzciciela

9.00 † Józef Mirosław

9.00 † Jan, Zofia, Andrzej Kozieł, Dariusz Tatarczak, Ryszard Kopeć

10.30 Dz-błag. w 30 r. ślubu Małgorzaty i Dariusza Bedów

10.30 Dz-błag. w 10 r. ślubu Kingi i Romana Pietruszków

16.00 Zbiorowa: Jan i Janina

Dzisiaj jest

sobota,
23 czerwca 2018

(174. dzień roku)

Wyszukiwanie

Święta

Sobota, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę

Statystyki

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
288674