Garbowski_Lamiglowki

Garbowskie Łamigłówki to ciekawa propozycja nauki poprzez zabawę dla najmłodszych. Czytelnicy mogą poznać najważniejsze miejsca, które znajdują się w Parafii i Gminie Garbów. Dwaj bohaterowie- Kicek i Garbek wspólnie opowiadają o historii tych miejsc oraz zachęcają do rozwiązywania zagadek jakie czekają na dzieci na każdej ze stron.

Pomysł Garbowskich Łamigłówek narodził się podczas spotkań Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającego przy garbowskiej parafii. Młodzi ludzie stworzyli zamysł zadań oraz zagadnień, które chcą przekazać dzieciom poznającym historię Garbowa i okolic. Premiera książeczki miała miejsce podczas „Ogniska Patriotycznego” 7 listopada 2021 roku.

„Garbowskie Łamigłówki” zostały wydane jako broszura w ramach projektu „Dumni z Ojczyzny!” realizowanego przez Parafię Rzymskokatolicką pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie a współfinansowanego ze środków budżetu Gminy Garbów.

POBIERZ GARBOWSKIE ŁAMIGŁÓWKI